Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Smreczyna – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Sudetach

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

144 000 zł2 400 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w górach, w miejscowości Smreczyna. Teren objęty uchwałą Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego zezwalającego na budowę domów mieszkalnych jednorodzinnnych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Piaskowice

Piaskowice(Smreczyna + 22 km)

550 000 zł8 609 m² 63,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

8609 m Piaskowice, gmina Bystrzyca Kłodzka stawy, rzeka, piękne widoki Przedmiotem sprzedaży są dwie sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni 8609 m (86 arów), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana w górach Kletno

Kletno(Smreczyna + 20 km)

865 000 zł5 959 m² 145,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 5955 m kletno mpzp mu inwestycyjna czarna góra Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5955 m położona w miejscowości Kletno, gmina Stronie Śląskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana w górach Kletno

Kletno(Smreczyna + 20 km)

1 666 800 zł13 890 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana (zabudowa mieszkaniowa i usługi turystyczne) we wschodniej części Kotliny Kłodzkiej. W pobliżu Jaskini Niedźwiedziej oraz w pobliżu dziesiątek atrakcji turystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana w górach Stronie Śląskie

Stronie Śląskie(Smreczyna + 24 km)

109 900 zł800 m² 137,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwe osiedle działek budowlanych niedaleko Lądku-Zdroju, w sercu górskiego krajobrazu, z wygodnym dojazdem asfaltową drogą - idealna propozycja mieszkaniowa i turystyczna. Panorama 360.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Stronie Śląskie

Stronie Śląskie(Smreczyna + 24 km)

336 000 zł2 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przepięknie położona działka nr 81/2 3 km od wyciągów na Czarnej Górze! Działka o powierzchni 2100 m2. Uwaga jest możliwość zakupu działki powyżej! Działka w mpzp ma oznaczenie 6mn/ut:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana w górach Międzylesie

Międzylesie(Smreczyna + 2 km)

109 900 zł800 m² 137,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kamieńczyk

Kamieńczyk(Smreczyna + 2 km)

180 000 zł2 700 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż Lokalizacja: kamieńczyk, dz. nr. 69; 71; 72; 127,obr. 0010 Kamieńczyk, am-1 Powierzchnia: 2700 m.kw. Przeznaczenie: mn - mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojącą lub bliźniacza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Międzylesie

Międzylesie(Smreczyna + 2 km)

84 000 zł700 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działki budowlane w Międzylesiu. Obowiązuje Plan Miejscowy zgodnie, z którym teren jest przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe i usługi turystyczne. Woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana w górach Bystrzyca Kłodzka

Centrum,Bystrzyca Kłodzka(Smreczyna + 19 km)

94 900 zł568 m² 167,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Jaworek

Jaworek(Smreczyna + 11 km)

149 000 zł1 010 m² 147,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki w miejscowości Jaworek 2km od Międzygórza. Działka nr 382/36 o powierzchni 1010m2 cena 149.000zł Działka nr 382/37 o powierzchni 1012m2 cena 149.000zł Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Smreczyna

Smreczyna,dolnośląskie

200 000 zł3 650 m² 54,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Budowlana nr 230 -21 mn44 Gmina Międzylesie - Miejscowość Smreczyna Obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Miasta i Gminy Międzylesie (uchwała nr XXVIII/183/05 Rady.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij